درباره ما

تاریخچه

چشم انداز

          

            

   

                            

                        

تاریخچه

  1. تاریخچه
  2. چشم انداز
  3. آمار
  4. مشتریان و شرکاء
  5. گواهینامه ها
  6. جوایز
  7. تاریخچه

دسته بندی

دسته بندی بر اساس تکنولوژی

 
تکنولوژی فوم نسوز

      تکنولوژی فوم نسوز برای تولید صندلی هواپیما به روش تزریق فشار قوی در درون قالب مورد استفاده قرار می گیرد مواد اولیه مورد نیاز در شرکت CPT تامین میشود برای اطلاع از توضیحات بیشتر به سایت پلی اوره تان و CPT مراجعه شود       

 
سیستم های خانگی

      شرکت CPT اولین دارنده تکنولوژی تولید سیستم کامل فوم سرد، اینتگرال، مموری فوم در ایران می باشد که مواد تولید شده در این شرکت کلیه الزامات استانداردهای روز خودرو، هواپیما، صنایع ریلی، کالا های خواب را در دنیا دارا می باشد.      

 
غربیلک و فریم اتومبیل
غربیلک و فریم اتومبیل

      این تکنولوژی برای تولید فریم غربیلک فرمان به روش دایکست که بسیار حساس می باشد در شرکت گستر اریش مورد استفاده قرار می گیرد برای اطلاعات بیشتر به سایت شرکت گستر اریش مراجعه فرمایید.      

 
تکنولوژی فوم سرد
تکنولوژی فوم سرد

      تکنولوژی فوم سرد برای تولید انواع صندلی خودرو ، قطار و مبلمان خانگی و اداری که نیاز به حالت ارتجاعی بالا دارد با روش تزریق فشار قوی داخل قالب مورد استفاده قرار می گیرد این تکنولوژی در شرکتهای تولیدی پلی اوره تان و اریش خودرو برای تولید انواع فوم صندلی خودرو ، صندلی اداری استفاده می گردد. مواد اولیه برای تولید فوم با این تکنولوژی در شرکت CPT تولید می شود. برای اطلاعات بیشتر به سایت شرکتهای تولیدی پلی اوره تان ، اریش خودرو و CPT مراجعه فرمایید.      

 
تکنولوژی تولید مموری فوم
تکنولوژی تولید مموری فوم

      تکنولوژی تولید Memory Foam برای محصولات بالشتهای طبی، تشک، انواع Cusion ها به روش تزریق فشار قوی در درون قالب و... مورد استفاده قرار می گیرد برای اطلاعات بیشتر به سایت شرکت تولیدی پلی اوره تان مراجعه شود      

 
تکنولوژی مونتاژ صندلی حودرو
تکنولوژی مونتاژ صندلی حودرو

      تکنولوژی مونتاژ صندلی خودرئ در شرکت PSS جهت تولید صندلی کامل راننده و سرنشینان جلو و عقب مورد استفاده می باشد و برای اطلاع از جزئیات بیشتر میتوان به سایت شرکت PSS مراجعه نمود      

 
تکنولوژی فوم اینتگرال
تکنولوژی فوم اینتگرال

       تکنولوژی فوم اینتگرال به روش های تزریق High Pressure و Integral Rotation در تولید محصولات تزئینات داخلی خودرو همانند زیر آرنجی ها، غربیلک فرمان و... مورد استفاده قرار می گیرد برای اطلاعات بیشتر به سایت شرکت  اریش خودرو مراجعه کرد.      

 
تکنولوژی مموری فوم به روش Bacth Block (Low Pressure)
تکنولوژی مموری فوم به روش  Bacth Block (Low Pressure)

      تکنولوژی مموری فوم به روش  Bacth Block (Low Pressure) در داخل Box در تولید پدهای لایه ای از جنس مموری فوم مورد استفاده در تشک ها به کار می رود که برای اطلاعات بیشتر می توان به سایت شرکتهای پلی اوره تان و CPT مراجعه نمود. مواد اولیه مورد استفاده در شرکت CPT تولید می گردد          

دسته بندی بر اساس محصولات

 
نمایندگی های انحصاری
نمایندگی های انحصاری

      شرکت پلی اوره تان ایران نماینده انحصاری شرکت Magniflex  به عنوان برترین برند تولید تشک در اروپا و همچنین نماینده انحصاری برند لامبورگینی می باشد. برای اطلاعات بیشتر به سایت هوشمند مراجعه فرمایید.      

 
تشک ها
تشک ها

      نسل جدید تشک با ساختار کامل فوم(بدون فنر) با تکنولوژی کشور آلمان و روکش ساخت کشور ایتالیا با برند Life Style در شرکت پلی اوره تان ایران تولید می شود برای اطلاعات بیشتر به سایت هوشمند مراجعه فرمایید.      

 
محصولات مادر و کودک
محصولات مادر و کودک

انواع محصولات محافظ اندام کودک و نوزاد و محصولات مناسب مادر در دوران بارداری در شرکت پلی اوره تان و MFG با برند هوشمند از جنس مموری فوم تولید می گردد.      

 
محصولات ارتوپدی
محصولات ارتوپدی

      انواع محصولات ضربه گیر ارتوپدی مثل زیرنشیمنی ها، پشت کمری ها، محافظ زانو، دور گردنی ها از جنس مموری فوم و تلفیقی از مموری فوم و فوم سرد در شرکت پلی اوره تان MFG با برند هوشمند تولید می گردد.      

 
انواع بالشتهای ارتوپدیک
انواع بالشتهای ارتوپدیک

      انواع بالشتهای ارتوپدیک جهت پیشگیری و درمان از جنس مموری فوم در شرکت پلی اوره تان با برند هوشمند تولید می گردد.      

 
قطعات تزئینی داخل خودرو
قطعات تزئینی داخل خودرو

      انواع قطعات تزئینی داخل خودرو به روش اینتگرال در شرکت اریش خودرو برای خودرو سازان تولید می شود برای اطلاعات بیشتر به سایت شرکت اریش خودرو مراجعه فرمایید.      

 
غربیلک فرمان
غربیلک فرمان

      غربیلک فرمان انواع خودروهای سبک و سنگین با تکنولوژی روز دنیا و استفاده از فریم آلیاژ منیزیم در شرکت اریش خودرو برای نصب در خودروهای تولید شده در ایران تحت نظارت شرکت PSA تولید می شود و دارای تاییدیه می باشد برای اطلاعات بیشتر به سایت شرکت اریش خودرو مراجعه فرمایید.      

 
صندلی هواپیما
صندلی هواپیما

شرکت PSS و شرکت پلی اوره تان ایران به عنوان تنها دارندگان رسمی تولید صندلی هواپیما در ایران کلیه استاندارد ها و الزامات KAO را در آزمایشگاه گذرانده و دارای مجوز تولید می باشد. برای اطلاعات بیشتر به سایت شرکتهای پلی اوره تان و PSS مراجعه فرمایید.      

 
صندلی برای صنعت راه آهن
صندلی برای صنعت راه آهن

      این محصولات در شرکتهای PSS و پلی اوره تان برای قطارهای بین شهری و درون شهری تولید می گردد برای اطلاعات بیشتر به سایت شرکتهای پلی اوره تان و PSS مراجعه فرمایید.      

 
فوم صندلی خودرو
فوم صندلی خودرو

      فوم انواع صندلی خودروها با استاندارد PSA و Renault و با تایید به این دو شرکت خودرو ساز در شرکتهای پلی اوره تان MFG و اریش خودرو تولید می گردد. برای اطلاعات بیشتر به سایت شرکت.....      

 
صندلی کامل خودرو
صندلی کامل خودرو

      صندلی کامل خودرو با قابلیت های حرکت در جهات مختلف با تکنولوژی روز دنیا در شرکت PSS تولید می گردد      

تماس با ما

تماس با ما

آدرس: خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید صابونچی، کوچه پنجم، پلاک28
کد پستی: 153268
ایران - تهران
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
تلفن تماس: 88746673
دورنگار: 88502833

لینک فیس بوک: .....

لینک تویتر: ...............

JoomShaper